Opłacało się czekać. Truck po ponad 20 latach stania.

Szukałem i szukałem. Aż w końcu trafiłem na ogłoszenie bardziej sprzedaży nadwozia 126, aczkolwiek w treści ogłoszenia widniało, że jest jeszcze do sprzedania truck. Kilka wiadomości, potem telefon do sprzedającego i pojechałem zobaczyć trucka.

Na miejscu okazało się, że samochód stoi w garażu od ponad 20 lat. Most stał na pustaku, a lewa tylna piasta była wymontowana, podobnie jak lewa półoś z mostu. Prawa strona tylko bez koła. Ale blacharsko wyglądał bardzo zdrowo. Ponadto to właśnie takiego „kryzysowego” trucka szukałem. Ten przód ma coś w sobie i to właśnie ten przód podoba mi się najbardziej.

Sami zobaczcie, kto by się spodziewał trucka patrząc na takie drzwi garażowe:

Po umówieniu się na odbiór przyjechałem z narzędziami. I już po 3 godzinach udało się go wyciągnąć i załadować. Nie wiem jeszcze w jakim kolorze będę go odbudowywał, kusi mnie albo niebieski albo brązowy. Oczywiście customowa pokrywa paki zniknie, samochód wróci do pełnego oryginału.

Chciałbym serdecznie podziękować sprzedającemu, p. Michałowi. Za ciekawą dyskusję, zaufanie oraz za to, że zdecydował się sprzedać trucka właśnie mnie, choć byli także inni chętni.

Author: szpulek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *