Żółty Happy End 0109 na żółtych.

Po długim oczekiwaniu zapadła decyzja, aby w końcu przerejestrować pierwszego w naszej kolekcji Happy Enda, ale aby to zrobić, najpierw należało go wyciągnąć z hali. A z racji tego, że był pierwszy to i został wstawiony całkiem do rogu hali.

Cała operacja wymagała wyciągnięcia kilku innych samochodów. Sami zobaczcie, ten 0109 zaznaczony jest strzałką. Trzeba było ruszyć Wartburga Tourista, FLa, Silvera, wczesnego Personala w kolorze limonkowym, niewiadówkę, smerfa, innego HE, ale czerwonego, a nawet zielonego ELa. I udało się.


Na sam koniec okazało się, że trzymały hamulce, więc trzeba było wyciągnąć go na lince, hamulce puściły i wylądował na lawecie, aby pojechać na przegląd.


Przegląd był dużym zaskoczeniem, hamulce w pełni sprawne, a w zawieszeniu tylko minimalny luz na wąsie/wsporniku układu kierowniczego. Później już tylko formalności i otrzymaliśmy komplet dokumentów z potwierdzeniem wykonania badania technicznego.


Kolejny krok to wydział komunikacji i dostaliśmy tablice. Przy okazji kolejny samochód, który otrzymał ramki pod tablice rejestracyjne CarBlog.pl. Tak to się obecnie prezentuje.


A na koniec, HE0109 trafił w zupełnie inne miejsce, gdzie przezimuje.

Author: szpulek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *